Ваше питання або заявка:

Вовчок: ворог під контролем

 Вовчок (Orobanche cumana) — це рослина-паразит, що вражає соняшник. Цей паразит, батьківщиною якого є землі Середземноморського басейну, ось вже понад 50 років завдає господарствам, розташованим в Іспанії, Туреччині та інших країнах Чорноморського регіону, величезних збитків.

Східагроальянс

Цей паразит розмножується в геометричній прогресії, оскільки продукує значну кількість мікроскопічного насіння (від 200 до 400 мкм), і він дуже легко переноситься із поля на поле.Крім того, вовчок постійно мутує, виробляючи все більше і більше нових небезпечних рас. Расами А-Е вражена основна частина території навколо Чорного моря, а в деяких районах за кілька останніх років з’явилися нові раси цього паразита.

 Ми пропонуємо 2 способи боротьби із вовчком:

• Хімічна боротьба із застосуванням гібридів соняшнику, стійких до гербіциду виробничої системи Clearfield на основі імазамоксу.

• Генетична боротьба — розвиток генів соняшника, стійких до нових різновидів паразита.

 Знаючи про те, яку небезпеку становить для фермерів вовчок, «Caussade semences» невпинно працює над тим, щоб залишатися лідером у технології Clearfield® і розвитку нових стійких генів, пропонуючи широкий спектр продуктів і рішень для всіх ситуацій.

Незабаром з’являться нові, ще більш ефективні розробки, наприклад гібриди на основі технології Clearfield®, стійкі до нових різновидів вовчка, що зберігають при цьому високий рівень врожайності.

27.10.2016

Про нашу компанію