Ваше питання або заявка:

Плівкоутворююча речовина, що використовується на посівах ріпаку для запобігання  розтріскування стручків

Діюча речовина: натрієва сіль карбоксил метилцелюлози, 35 %

Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина

Формуляція: водний розчин  

Тарна одиниця: каністра, 10 л 

Східагроальянс

Механізм дії

Робочий розчин препарату при нанесенні на стручки ріпаку створює полімерну еластичну мембрану, яка запобігає передчасному розтріскуванню стручків та висипанню насіння у рослин. Завдяки своїй еластичності мембрана може розтягуватись разом із ростом стручка.

Рекомендації щодо застосування

Обробку проводять за 3–4 тижні до збирання ріпаку. Як правило, в цей час стручки ріпаку змінюють свій колір з темно-зеленого на світло-зелений, вони еластичні, під час згинання літерою «V» не тріскають, насіння з них не висипається.

Регламент застосування препарату

Культура

Призначення обробки

Норма витрати препарату, л/га

Максимальна кратність обробок

Період очікування, днів

Ріпак озимий та ярий

Для попередження передчасного розтріскування стручків культурних рослин

1,0–1,5

1

30

Норма витрати робочого розчину

Норма витрати робочого розчину складає 200–400 л/га. У разі дуже щільного травостою норма витрати робочого розчину має становити не менше ніж 400 л/га.

При внесенні препарату необхідно забезпечити повне і рівномірне змочування всієї поверхні рослин робочим розчином. Норма витрати робочого розчину не повинна спричиняти його стікання з поверхні рослин під час внесення.

Сумісність з іншими препаратами

Препарат сумісний з переважною більшістю пестицидів та агрохімікатів, але в кожному окремому випадку необхідна попередня перевірка компонентів бакової суміші на сумісність.

Приготування робочого розчину

Перед приготуванням робочого розчину слід зробити матковий розчин препарату з водою (1:1) до утворення однорідного розчину. Бак обприскувача заливають водою на 1/3 об’єму, вмикають режим змішування і додають матковий розчин препарату. Доливають бак обприскувача водою до повного об’єму при ввімкненому режимі змішування. Під час внесення препарату режим змішування має бути постійно ввімкнений для підтримання робочого розчину в однорідному стані.

Клас небезпеки

4 клас небезпеки (малонебезпечні речовини).