Ваше питання або заявка:

ПРО КОМПАНІЮ

  У 2009 році на аграрний ринок України вийшов новий гравець - компанія "СХІДАГРОАЛЬЯНС".
Східагроальянс
 
Вже через рік компанія зарекомендувала себе як надійний та вірний помічник аграрного бізнесу.  Продукція нашої компанії широко відома і популярна серед українських аграріїв, а представлений нами асортимент дозволяє знайти індивідуальний підхід до кожного господарства, а значить - вирішити найскладніші технологічні завдання при вирощуванні сільськогосподарських культур.  
                  
Діяльність
Більшісті аграрних підприємств рекомендують насіння нашої фірми як високопродуктивні гібриди соняшнику, кукурудзи, рапсу, сої. Серед найпопулярніших гібридів соняшнику були та залишаються гібриди сербської (м.Нові Сад) та французької селекції (Caussade semences).
На сьогодні насінням нашої компанії щорічно засівається понад 100 тисяч га полів Харківської, Сумської, Луганської та Донецкої областей.
        
 
Місія і цінності
Недаремно девізом нашої фірми є "До кожного як до себе", так як "СХІДАГРОАЛЬЯНС" – це не тільки якісне насіння та засоби захисту рослин, а й докладна консультація аграріїв і постійний супровід нашими співробітниками з моменту продажу насіння до моменту збору врожаю. Звернувшись до нас ви можете бути впевнені в прозорості умов співпраці, оперативності  прийняття та виконання рішень. Ми покращуємо якість обслуговування, створюючи найкращі умови для наших клієнтів. Народна мудрість свідчить: "Дружба та братство – найбільше багатство". Тому ми прагнемо бути «друзями та братами» з нашими партнерами, вибудовувати взаємовигідні відносини для покращення фінансового стану наших клієнтів.