Ваше питання або заявка:

                                                                                     

Східагроальянс

Простий міжлінійний гібрид олеїнової типу.
          Оригінатор - Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр'єва НААН.
- Селекційно генетичний інститут НЦНС (м.Одеса).
          Внесений до Реєстру сортів рослин України на 2013 рік для вирощування в зонах Степу та Лісостепу України.
          Апробаційні ознаки: висота рослини - 175 см; корзинка злегка випуклої форми діаметром до 22 см; Лузжистість - 22%; панцирні - 99,5%; маса 1000 насінин до 63 г; вміст олії в насінні до 50,9%; збір масла становить 1769 кг / га, що перевищує стандарт на 83 кг / га.
          Біологічні особливості: група стиглості - ранньостиглий, вегетаційний період - 104 діб. Стійкість до вилягання - висока. Стійкість до осипання - висока. Стійкість до ураження несправжньою борошнистою росою - висока. Стійкість до вовчка - висока. Досить витривалий до посухи і ураження кореневими гнилями.
          Господарські ознаки: в конкурсному сортовипробуванні гібрид Ореол по врожайності перевищує стандарт на 0,22 т / га. Потенціал врожайності: гібрида - 4,1 т / га, материнської форми - до 2,1 т / га. Зміст гліцеридів олеїнової кислоти в олії - 80,0% від суми кислот.
          Особливості технології вирощування: рекомендована густота - 50 тис. Рослин / га. Для забезпечення високого вмісту олеїнової кислоти в олії необхідно вирощувати цей гібрид на відстані 1500 метрів від гібридів лінолевої типу. Підготовка насіння і грунту до посіву - загальноприйнята.
          Особливості насінництва: на ділянках гібридизації посів батьківських форм проводять в один термін. При ранніх термінах посіву (до 5 травня) десикація не потрібна. Рекомендується схема посіву 12: 4, 6: 2, 10: 2. Урожайність материнської форми 2,1 т / га. Вихід кондиційного насіння 65-70%. Оптимальна густота рослин перед збиранням - 55 тис. / Га. Можливий посів на одній ділянці гібридизації з іншими материнськими формами гібридів: Сонагро, Раут, Максимус, Зорепад, Дарій і іншими, в яких відновником фертильності пилку є лінія Х 526 В.