Ваше питання або заявка:

НОВИНИ

Классификация средств защиты растений по видам, типам и назначению

Защита сельхозрастений имеет огромное значение для сохранности будущего урожая, его высоких качественных характеристик, рентабельности агрохозяйства в целом. Угрозу урожаю несут самые разные факторы – болезни, насекомые-разносчики инфекций, сорняки. Чтобы избежать этих опасностей, нужно применять средства дифференцированной защиты аграрных культур от разных угроз на всех этапах — от подготовки посева до сбора готового урожая. Согласно классификации средств защиты, для каждого вида угрозы существует свой тип.

Дата публикації 09.04.2019

Синоптик: Есть угроза, что 2019 будет катастрофически неурожайным

Грядущий, 2019 год, может быть катастрофически неурожайным. Причина — затяжная зима с постоянными температурными «качелями».

Такое мнение  выразил синоптик Леонид Горбань.

«Прежде всего, нас ожидают сильные морозы и постоянные оттепели, что не на пользу озимым культурам. Во-вторых, зима будет затяжной. Она плавно с морозами перейдет в март. А в апреле резко потеплеет и начнут дуть сильные ветры, которые будут выдувать влагу из почвы. Будет мало осадков и резко наступит жара», — констатирует он.

Дата публикації 09.04.2019

Бизнес призывает правительство решить вопрос утилизации непригодных СЗР

 

Европейская Бизнес Ассоциация призывает правительство Украины решить проблему с утилизацией непригодных и запрещенных к использованию средств защиты растений.

Об этом говорится в сообщении ЕБА.

Дата публикації 09.04.2019

Новые прямые дотации для фермеров: как воспользоваться

 

От одобрения Правительством Постановления № 911 от 24 октября 2018 года, которой добавлены новые прямые дотации для фермеров, Минагрополитики проводит онлайн-конференции с представителями областей для информирования и максимального привлечения сельхозпроизводителей к участию в новых фермерских программах господдержки.

Дата публикації 08.04.2019

Отравленное сознание

Проблема подделок семян растет с каждым годом. По различным оценками, в мире около 13-14 % рынка занимает нелегальная торговля пестицидами. В Европе этот показатель около 12 %, тогда как в Украине — от 20 % до 30% контрафактных пестицидов. 

Примерно такова же и доля налогов, которые не доходят до бюджета страны от торговли пестицидами и семенами.

Источник статьи 

Дата публикації 08.04.2019

Дощова погода вносить суттєві корективи у плани аграріїв

Погодні умови не тільки затримують збирання зернових, але й приведуть до підвищеного попиту на послугу сушіння зернових на елеваторах.

Відзначається, що на даний момент опади спостерігаються на всій території України, синоптики прогнозують посилення дощів на наступному тижні.

 

Дата публикації 22.11.2017

Яких неприємностей варто чекати після відновлення вегетації озимих

 Зав. відділом фізіології живлення рослин Інституту фізіології рослин і генетики Віктор Швартау

Основні шкідники, які прогнозуються на озимих весною — це злакові мухи, сисні шкідники. Серед хвороб переважатиме септоріоз та альтернаріоз. Таку думку висловив Віктор Швартау, завідувач відділу фізіології живлення рослин Інституту фізіології рослин і генетики НАН України, на круглому столі з науковцями, проведеному УКАБ в Києві 17 листопада.

 

 

Дата публикації 20.11.2017

Ефек­тивність міне­раль­них до­б­рив в умо­вах посухи

 Си­с­те­ма удо­б­рен­ня куль­тур є од­ним із еле­ментів тех­но­логії «ноу-тілл». До того ж у ке­ру­ванні жив­лен­ням рос­лин є свої особ­ли­вості, яких не­має в тра­диційних си­с­те­мах об­робітку грун­ту. За ну­ль­о­вої тех­но­логії на по­верхні грун­ту на­ко­пи­чу­ють­ся по­жнивні решт­ки, які не тільки за­хи­ща­ють грунт від вод­ної та вітро­вої ерозії, змен­шу­ють ви­па­рову­ван­ня во­ло­ги, а й спри­я­ють відтво­рен­ню грун­то­вої ро­дю­чості.

У  по­су­ш­ли­во­му кліматі са­ме не­ста­ча во­ло­ги при­зво­дить до то­го, що ча­с­то міне­ральні до­б­ри­ва не да­ють очіку­ва­но­го ефек­ту. У найбільш по­су­ш­ливі ро­ки, які спо­с­теріга­ють­ся де­далі частіше, до­б­ри­ва навіть пригнічу­ють роз­ви­ток рос­лин.

 Як підвищити ефективність мінеральних добрив у посушливій зоні?

 

 

Дата публикації 19.11.2017

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА!

Компанія "СХІДАГРОАЛЬЯНС" вітає Вас з професійним святом землероба!

На бетоні пшеницю не виростити, з ліхтарного стовпа яблук не зібрати… Який би науково-технічний прогрес не крокував по планеті, без сільського господарства навіть  найсучаснішій  людині ніяк не прожити. Дякуюємо вам, трудівники землі, за вашу благородну тяжку працю! Вітаюємо з Днем працівників сільського господарства! Нехай, немов лугові трави по весні, ростуть ваші досягнення, хай золотом сиплеться зерно, і течуть молочні ріки! У ваших руках, благополуччя всієї країни!

Дата публикації 19.11.2017

Без осіннього обробітку ґрунту урожайність соняшника падає на 30%

Відсутність осіннього обробітку ґрунту для сівби ярих культур та його заміна на весняний обробіток знижує врожайність соняшнику на 19,6-36,4%, а сорго – на 25,3-43,2%. Про це свідчить дослідження Інституту зрошуваного землеробства, повідомляє agrotimes.net.

Дата публикації 18.11.2017

США. Вчені розробили плівку, яка захищає рослини від шкідників

В США створили ЗЗР нового принципу дії під назвою КропКоат, який не схожий на жоден з існуючих препаратів.

Про це повідомляє tripoli.land.

За словами генерального директора фірми Crop Enhancement Кевіна Чена, після розбризкування препарат не проникає в листя, не діє на патогенні організми, а створює суцільну плівку мікроскопічної товщини.

Дата публикації 18.11.2017

Передача держземель ОТГ поверне тіньові схеми

Передача державних земель у розпорядження об’єднаних територіальних громад відродить тіньові схеми здачі цих земель в оренду і призведе до недобору від 7,5 до 12 млрд грн щороку. Про це пише у своєму прес-релізі Міжнародний валютний фонд, пише propozitsiya.com

Дата публикації 18.11.2017

Навіщо застосовувати «Нертус ПлантаПег» на полі, яке добре удобрене?

Нещодавно ми отримали питання від фермера з Харківської області:

«Для того щоб простимулювати сходи озимої пшениці, придбали препарат Плантапег. Використовували його при протруюванні насіння, бо з самого початку не планували під основний обробіток вносити добрива. Надалі у нас з’явилася  така можливість. Посіяли озиму пшеницю, оброблену Плантапегом, на полі, що добре удобрили. Чи варто очікувати ефекту від препарату в даному випадку?»

Дата публикації 15.03.2017

Вовчок: ворог під контролем

Вовчок (Orobanche cumana) — це рослина-паразит, що вражає соняшник. Цей паразит, батьківщиною якого є землі Середземноморського басейну, ось вже понад 50 років завдає господарствам, розташованим в Іспанії, Туреччині та інших країнах Чорноморського регіону, величезних збитків.

 

Дата публикації 27.10.2016

Технологія SUMO

Технологія SUMO дозволяє знищувати однорічні та багаторічні дводольні бур'яни в період після появи сходів соняшника.

Технологія SUMO – це комбінація гербіциду Експрес або Грізний Експерт (Нертус®) та високоврожайних гібридів соняшника, стійких до цих гербіцидів.

 

Дата публикації 27.10.2016

Технологiя ЧИСТЕ ПОЛЕ/CLEARFIELD

 

Технологія ЧИСТЕ ПОЛЕ/CLEARFIELD – це технологія вирощування соняшника, що дозволяє боротись з однорічними дводольними та злаковими бур’янами  в період після появи сходів культурних рослин.

Ця технологія представляє собою тандем  із гербіциду Євро-Ланг (Нертус®) та гібридів соняшника, генетично стійких до даного препарату (Рімі, Рімісол та ін..).

Дата публикації 27.10.2016

Передпосівний обробіток ґрунту під озимі та технічні культури

Система обробітку ґрунту – сукупність окремих заходів обробітку ґрунту в порядку їх виконання для знищення бур’янів, створення сприятливих умов для вирощування культурних рослин. Розрізняють системи обробітку ґрунту під озимі та ярі культури. Система обробітку ґрунту під ярі культури в свою чергу поділяється на систему зяблевого, весняного допосівного та післяпосівного обробітків

Дата публикації 26.10.2016

Мікродобриво для озимої пшениці

Дуже часто фермери стикаються з проблемою низької врожайності (2-3 т/га) пшениці навіть за умови відмінного попередника, сприятливих погодних умов та при достатній кількості NPK. Причиною може бути нестача декількох грамів необхідного мікроелемента, який безпосередньо впливає на швидкість та якість засвоєння інших поживних речовин. Мікродобрива не можуть бути замінені іншими добривами.

 

Дата публикації 25.09.2016

Вимивання азоту із ґрунту

Азот вважається критичним елементом для росту рослин. Однією із найважливіших його функцій є надання рослинам зеленого забарвлення, адже Азот – основна складова хлорофілу. Цей елемент важливий для всіх культур, як сільськогосподарських, так і декоративних. Але для нього характерна ознака мобільності, і він дуже легко вимивається із ґрунту. Тому його запаси потрібно поповнювати, адже рослина негативно реагує на його нестачу. Забарвлення рослин змінюється від світло-зеленого до жовтого та навіть червоного, а плоди та листя набувають невеликого розміру, тому шо не мають змоги розвиватися.

Дата публикації 23.09.2016

Як визначити кількість рослин на 1 га посіву?

Відстань між рослинами при різній густоті. Вимоги та умови довгострокового зберігання посівних насіння гібридів кукурудзи і соняшнику. Склад: сухе, прохолодне, по можливості темне приміщення, без замків шкідників, захищене від гризунів, птахів.

Дата публикації 23.09.2016