Ваше питання або заявка:

Крисолов, принада

Готова принада для боротьби з мишовидними гризунами на сільськогосподарських угіддях та в побуті.

Діюча речовина: бродіфакум, 0,05 г/кг

Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина

Формуляція: готова принада

Місткість: 5 кг, 200 г

Східагроальянс

Механізм дії. Дія препарату виражається в порушенні механізму згортання крові. На 3–4 день після поїдання гризуни відчувають задуху та внаслідок внутрішньої кровотечі гинуть на 4–7 день, переважно на відкритому місці.

 Характеристика та переваги:

  • Принада приваблива для гризунів. Препарат не належить до гострих отрут, не викликає тривоги у гризунів — гризуни не можуть попередити популяцію про існуючу небезпеку.
  • Репелент, що входить до складу принади, запобігає поїданню принади свійськими тваринами та людьми.
  • Зручна препаративна форма полегшує застосування принади у виробничих умовах, а також забезпечує стійкість до атмосферної вологи.
  • Висока ефективність дії (90–96 %) на всі види гризунів.

Особливості застосування препарату:

  • Сільське господарство (сільськогосподарські угіддя, у т. ч. зернові, багаторічні трави, лісосмуги та інші насадження). Пакети із засобом кладуть до кожної окремої нірки або до однієї з 2–3 близько розташованих нір. При високій заселеності —15–30 колоній/га (200–400 нір/га) — витрата препарату становить 3–4 кг/га; при низькій заселеності — до 10 колоній/га (100 нір/га) — 1,5–2 кг/га. Розкладку повторюють за необхідністю через 5–7 днів. Запобігати можливості поїдання препарату іншими тваринами та птахами.
  • Побут (об’єкти населених пунктів, у т. ч. житлові приміщення, харчові, лікувальні, навчальні та дитячі заклади). Принаду розкладають у місцях заселення гризунів — поблизу нір та на шляху їхнього пересування — у спеціальні місткості з картону, поліетилену або жерсті з метою уникнення контакту інших тварин з принадою. Принаду додають по мірі поїдання гризунами. Після припинення поїдання принад їх додавання припиняють.

Норма витрати препарату. Для боротьби з мишами становить 1–2 пакети (10–20 г у нору; для боротьби зі щурами — 2–3 пакети (920–30 г у нору).