Ваше питання або заявка:

Ціна дійсна до 31.10.2016 по курсу НБУ

Висококонцентроване розчинне мікродобриво для підживлення сільськогосподарських культур

 Склад: мікроелементи у халатній формі (хелатуючий агент ЕДТА)

Бор (B) — 0,5 %; Кобальт (Co) — 0,05 %; Мідь (Cu) — 1,5 %; Цинк (Zn) — 1,5 %; Залізо (Fe) — 4 %; Марганець (Mn) – 4%; Магній (Mg) — 9 %; Молібден (Mo) — 0,1 %

Східагроальянс

Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина

Формуляція: гранули

Тарна одиниця: пакет, 5 кг

Рекомендації щодо застосування

Мікродобриво ФАНАТ застосовують профілактично у тих випадках, коли результати аналізу ґрунту свідчать про дефіцит мікроелементів, або при появі на культурних рослинах перших одиничних симптомів нестачі мікроелементів. Препарат вносять під час передпосівної обробки насіння або обприскуванням культурних рослин в період вегетації відповідно до регламенту застосування.

Норма витрати робочого розчину

При внесенні за допомогою наземних обприскувачів норма витрати становить 200–300 л/га. Під час внесення препарату необхідно забезпечити повне і рівномірне змочування всієї поверхні культурних рослин робочим розчином.

Запобігати стіканню робочого розчину з поверхні рослин під час внесення препарату.

Не рекомендується вносити препарат під час туману та роси, оскільки це може призвести до стікання робочого розчину з поверхні рослин і дещо знизити ефективність підживлення.

Регламент застосування

Культура

Норма витрати препарату, кг/га

Час обробки

Максимальна кратність обробок

Пшениця озима

0,1–0,15

Під час передпосівної обробки насіння

1

Пшениця озима

0,2

Фаза кущення

1

Фаза молочної стиглості

1

Ріпак

0,2

Початок вегетації

1

Перед цвітінням

1

Соняшник

0,2

Фаза 4–6 листів

1

Фаза 6–8 листів

1

Картопля

0,2

Початок вегетації

1

Ріст бульб

1

Капуста

0,2

Рання вегетація

1

Томати

0,2

Перед цвітінням

1

Фаза цвітіння та початок плодоношення

1

Сумісність з іншими препаратами

Мікродобриво сумісно з переважною більшістю пестицидів, які не утворюють лужної реакції робочого розчину або не містять в своєму складі метал (наприклад, фунгіциди на основі міді). Проте в кожному окремому випадку необхідно робити попередню перевірку компонентів бакової суміші на фізичну сумісність і фітотоксичність.

Приготування робочого розчину

Для приготування робочого розчину бак обприскувача заливають водою на 1/4–1/3 об’єму, вмикають режим змішування і додають необхідну кількість мікродобрива або його матковий розчин. Після повного розчинення препарату доливають бак обприскувача до повного об’єму при ввімкненому режимі змішування. При внесенні препарату режим змішування має бути ввімкненим для підтримання робочого розчину в однорідному стані.